АМКУ викрило змову на закупівлях тролейбусів для Івано-Франківська на понад 11 млн грн

АМКУ викрило змову на закупівлях тролейбусів для Івано-Франківська на понад 11 млн грн

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 28 вересня 2023 року встановила наявність змови між товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерм» та фізичною особою-підприємцем Риндич Б.Л. під час їхньої підготовки та участі у чотирьох процедурах закупівель, що оголошувались у 2018-2019 роках управлінням транспорту та зв'язку Івано-Франківської міської ради. 

Мова йде про закупівлі тролейбусів, загальною очікуваною вартістю 11 960 000 грн, повідомляє АМКУ.

Відділення під час розгляду справи довело, що відповідачі протягом підготовки та участі у торгах, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свої дії. Зокрема, було доведено наявність господарських відносин між ними, схожість в оформленні документів, використання відповідачами спільних ІР-адрес, узгодження цінових пропозицій тощо.

У зв’язку з цими та іншими виявленими фактами, адміністративна колегія Західного МТВ оштрафувала ТОВ «Інтерм» за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів на загальну суму 128 000 грн. ФОП Риндич Б.Л. припинив свою господарську діяльність, відтак накласти на нього штраф – неможливо.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Нагадаємо, Привласнив понад 2 млн грн бюджетних коштів: посадовцю Одеської міської ради повідомлено про підозру

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Пляшка води за 100 гривень: на вершині Говерли з'явився "базар" (фото) Пляшка води за 100 гривень: на вершині Говерли з'явився "базар" (фото)
На вершині Українських Карпат один з туристів сфотографував торгову точку з великою кількістю напоїв та солодощів, які продавали в декілька разів дорожче, аніж у магазинах.
Loading...
Load next