Українців попереджають про небезпеку диких тварин у Карпатах

Українців попереджають про небезпеку диких тварин у Карпатах

Із настанням холодів прикордонники фіксують не лише порушників кордону, а й зростання кількості диких тварин, які можуть бути небезпечними.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

Вкотре застерігаємо любителів екстремальних подорожей та порушників кордону, крім паводку, снігу, морозу сьогодні в прикордонних лісах можна також зустріти диких тварин, які можуть нести загрозу життю та здоров’ю людини, - заявили у ДПСУ.

Зазначається, що "вже за перший тиждень зими військовослужбовці гірських підрозділів кілька разів застосовували зброю, щоб попереджувальними пострілами вгору відлякати диких ведмедів". Нерідко охоронцям кордону зустрічаються й дикі кішки. Лише минулої доби фотопастки прикордонники двічі впіймали карпатську любительку селфі – рись.

Нагадаємо, Естонія розриває договір із Росією про юридичну допомогу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
В останній день травня в Україні буде до +25, але подекуди пройдуть дощі та грози В останній день травня в Україні буде до +25, але подекуди пройдуть дощі та грози
31 травня очікується сонячна погода, подекуди — дощ
У Карпатах лавини та мокрий сніг: рятувальники попереджають про небезпеку У Карпатах лавини та мокрий сніг: рятувальники попереджають про небезпеку
Небезпека сходження лавин через відлигу спостерігається в Карпатах вже другий день.
Похолодання в Україні: на вершині гори Піп Іван Чорногірський зафіксували -6 (фото) Похолодання в Україні: на вершині гори Піп Іван Чорногірський зафіксували -6 (фото)
Рятувальники повідомили, що вже невдовзі Україна зустріне перші осінні заморозки. Температура повітря суттєво опуститься на території більшості областей.
Loading...
Load next