Троє іноземців-екстремалів незаконно в’їхали в Україну

Троє іноземців-екстремалів незаконно в’їхали в Україну

Прикордонники виявили трьох європейців, які незаконно в’їхали на територію України на мотоциклах. З собою мандрівники не мали жодних документів.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

За даними правоохоронців, троє громадян Німеччини та Італії на кросових мотоциклах перетнули румунсько-український кордон поза пунктом пропуску. Ба більше, при собі вони не мали жодних документів.

Тоді їх помітили українські прикордонники та оформили адміністративне правопорушення. Згодом іноземців передадуть румунській стороні, звідки вони й приїхали на територію України.

Нагадаємо, Норвегія виділить $103 мільйонів на відновлення енергетики України

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Вперед Україно!: військові висловили свою підтримку збірній України на Євро-2020 Вперед Україно!: військові висловили свою підтримку збірній України на Євро-2020
Українські військові по всій Україні масово підтримують нашу збірну, яка у ці хвилини грає проти національної команди Англії в рамках чемпіонату Євро-2020.
Кордон України під контролем: як працюють українські прикордонники (відео) Кордон України під контролем: як працюють українські прикордонники (відео)
Прикордонники показали, як зараз вони наглядають за державним рубежем, щоб не допустити незаконний перетин кордону нелегалами.
Українські прикордонники разом із британськими проведуть спільні навчання Українські прикордонники разом із британськими проведуть спільні навчання
Вже цього літа, 2021 року, Державна прикордонна служба України візьме участь в українсько-британському навчанні «COSSACK MACE – 2021».
Loading...
Load next