Українські спортсмени на Паралімпійських іграх завоювали 98 медалей: 27 бронзових, 47 срібних та 24 золотих. У медальному заліку — де місце залежить від кількості золота — Україна стала 6-ю. Але за загальною кількістю медалей наша збірна — 5-а у світі.
Українські спортсмени завершили виступи на Паралімпійських іграх у Токіо. За дванадцять змагальних днів наша збірна здобула 98 медалей і посіла шосте місце у медальному заліку.
Перша медаль з Паралімпіади вже у Львові. Додому повернулась львівська фехтувальниця Наталія Морквич. Вона здобула срібну нагороду з фехтування на рапірі.
У Токіо пройшов передостанній змагальний день Паралімпійських Ігор. Уперше з моменту початку Паралімпіади він відбувся без фіналів у плаванні - вчора відбулися заключні запливи у цьому виді спорту.
Українець знову вклинився в "розборки" трьох росіян і на фініші, як і на першій дистанції, поступився лише Дмитру Сафронову, який встановив світовий рекорд.