Після двох років онлайну: Економічний форум у Давосі відбудеться наприкінці весни

Після двох років онлайну: Економічний форум у Давосі відбудеться наприкінці весни
У січні 2021 року форум відбувся в онлайн-форматі.

22-26 травня 2022 року після дворічної перерви у Давосі відбудеться Всесвітній економічний форум. Це буде перша зустріч лідерів держав з початку пандемії Covid-19. Тему форуму окреслили так: "Працюємо разом, відновлюємо довіру".

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на WEForum.

Щорічна зустріч 2022 року запропонує світовим лідерам можливість підвести підсумки стану світу та сформувати партнерські відносини та політику на вирішальний період у майбутньому.

Уже стали відомі й головні теми порядку денного:

  • відновлення після пандемії;
  •  боротьба зі зміною клімату;
  •  побудова кращого майбутнього для роботи;
  •  прискорення капіталізму зацікавлених сторін;
  •  використання технологій Четвертої промислової революції.

Після всіх віртуальних зустрічей, що відбулися за останні два роки, лідери з політики, бізнесу та громадянського суспільства повинні знову зібратися особисто. Нам потрібно створити атмосферу довіри, яка справді потрібна для прискорення спільних дій і вирішення численних проблем, з якими ми стикаємося, — сказав Клаус Шваб, засновник і виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму.

Під час Давоського порядку денного на 2022 рік глави держав, урядів і міжнародних організацій поділилися своїми пріоритетами на непростий рік попереду. Вони приєдналися до лідерів бізнесу та громадянського суспільства та розповіли про глобальні економічні перспективи, нерівність, здорове майбутнє, клімат і стійкість.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 75
 
Читайте також
Світова економічна криза вже близько: на що першими зростуть ціни Світова економічна криза вже близько: на що першими зростуть ціни
Світ досі оговтується від світової фінансової кризи, куди його завела пандемія Covid-19. Проте невдовзі ми можемо зіткнутися із новою економічною проблемою.
Нова хвиля COVID-19: епідеміологічна ситуація на Львівщині (відео) Нова хвиля COVID-19: епідеміологічна ситуація на Львівщині (відео)
Львівщина отримала ще близько 48 тисяч доз вакцини "Comirnaty", тобто "Pfizer", яка буде доступною для усіх охочих.
302 310 українців відкрили картки для "тисячі Зеленського" 302 310 українців відкрили картки для "тисячі Зеленського"
єПідтримка спрямована на допомогу українському бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину. Це креативна, транспортна та спортивна категорії.
Loading...
Load next