Мінфін повідомило, куди витратить новий транш ЄС на суму €1,2 млрд

Мінфін повідомило, куди витратить новий транш ЄС на суму €1,2 млрд
Перший транш цієї допомоги складатиме 600 млн євро.

24 січня 2022 року Європейська Комісія оголосила про виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки шляхом започаткування нової екстреної програми макрофінансової допомоги у сумі 1,2 млрд євро. Ці кошти спрямують на підтримання фінансової стабільності в країні.

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на Міністерство фінансів.

Ми вдячні партнерам із Європейського Союзу за підтримку України, що допоможе забезпечити макрофінансову стабільність. Рішення про старт нової програми макрофінансової допомоги ЄС є черговим свідченням високого рівня стратегічного партнерства з ЄС, а також довіри до нашої країни та ефективної співпраці протягом останніх років, - зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Перший транш цієї допомоги складатиме 600 млн євро. Зазначено, що кошти макрофінансової допомоги ЄС будуть спрямовані на підтримання фінансової стабільності в Україні.

Окрім того, відповідно до згаданого рішення Європейської Комісії, у 2022 році ЄС має надати додаткові грантові ресурси на суму 120 млн євро для підтримки реформ та державної політики у ключових сферах.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2021 року Україна отримала від Європейського Союзу 2-й транш у рамках 5-ї програми макрофінансової допомоги ЄС номінальним обсягом 600 млн євро. 

Загальна сума пільгової кредитної допомоги ЄС, яку отримала Україна у рамках реалізації п’яти програм макрофінансової допомоги протягом 2014 – 2021 років, сягнула понад 5 млрд євро.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 69
 
Читайте також
В Україні перерахують пенсії працюючим пенсіонерам: як зміняться виплати з 1 червня В Україні перерахують пенсії працюючим пенсіонерам: як зміняться виплати з 1 червня
Українським пенсіонерам, які працюють, у червні цього року проведуть перерахунок пенсій, хоча раніше це робилося у квітні. Однак пенсіонери також зможуть отримати доплати як за квітень, так і за травень 2021 року, лише заднім числом.
В Україні місія МВФ починає онлайн-роботу: уряд очікує на транш на $750 млн В Україні місія МВФ починає онлайн-роботу: уряд очікує на транш на $750 млн
Місія МВФ розпочинає роботу в Україні. Зустрічі відбуватимуться в онлайн-режимі.
Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ
Міжнародний валютний фонд виділить з резервних активів 650 мільярдів доларів, з яких 2,7 мільярда підуть в Україну.
Loading...
Load next