"Масовий" запуск приватизації: що буде з 1 вересня

"Масовий" запуск приватизації: що буде з 1 вересня

З 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. На цьому під час селекторної наради з керівниками областей 3 серпня наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким, - зазначив Шмигаль.

Водночас, за словами Прем'єра, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу, - наголосив Шмигаль.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв, вказують в уряді. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.

Нагадаємо, що "Україна зібрала вже майже 12 млн тонн нового врожаю" - Шмигаль.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 50
 
Читайте також
Ринок електрокарів на підйомі: як інвесторові скористатися цією можливістю Ринок електрокарів на підйомі: як інвесторові скористатися цією можливістю
 Зараз частка електромобілів займає всього 3% у світовому автопромі. Але ситуація стрімко змінюється: вже до кінця 2020-х, за прогнозами Wedbush Securities Inc., кожен третій автомобіль буде працювати на електробатареї.
Loading...
Load next