Британська розвідка: серед окупантів збільшилась кількість утікачів

Британська розвідка: серед окупантів збільшилась кількість утікачів

Російські військові стали дедалі частіше самовільно покидати своє місце служби, про що свідчать судові дані країни-агресорки.

Про це у Tвіттері повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на розвідку.

З січня по травень 2023 року російські військові суди розглянули 1 053 справи про самовільне відлучення військовослужбовців. Це є більшим показником, ніж за весь 2022 рік, - повідомили у розвідці, спираючись на дослідження незалежних російських журналістів.

Зазначається, що військові РФ намагалися підтримувати дисципліну в своїх лавах протягом усієї інтервенції в Україну, але ця проблема ще більше загострилася після примусової мобілізації резервістів з жовтня 2022 року.

Судові дані свідчать про те, що більшість осіб, визнаних винними в самовільному відлученні, тепер покарані умовними термінами, тобто їх можуть передислокувати до зони бойових дій.

Зусилля Росії, спрямовані на покращення дисципліни, зосереджені на покаранні порушників та заохоченні патріотичного запалу, а не на усуненні першопричин розчарування солдатів, - підсумувала розвідка.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: ЗСУ мали з окупантами 26 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 76
 
Читайте також
Окупанти скинули потужні бомби на військовий шпиталь у Маріуполі: є загиблі (відео) Окупанти скинули потужні бомби на військовий шпиталь у Маріуполі: є загиблі (відео)
Азовці закликають міжнародні організації з захисту прав людини відреагувати на те, що росія продовжує намагатися знищити навіть тих захисників Маріуполя, що вже не можуть тримати в руках зброю.
В Запорізькій області окупанти захопили та замінували територію лікарні В Запорізькій області окупанти захопили та замінували територію лікарні
Медперсоналу та пацієнтам заборонили повертатися до закладу.
Loading...
Load next