РФ зміцнює захист Кримського мосту у зв'язку з активністю ЗСУ на фронті - "Атеш"

Партизанський рух "Атеш" зафіксував посилення захисту Кримського мосту, ймовірно через активність Сил оборони на фронті.
Про це повідомляє "Атеш".
Зазначається, що окупанти прискорено зміцнюють захист моста системами ППО і баржами у зв'язку з активністю ЗСУ на фронті.
Уздовж мосту почали виставляти баржі у два ряди, а по всьому периметру ведуться роботи з вбивання паль для зведення нової огорожі, - йдеться у повідомленні.
За словами партизанів, ці заходи спрямовані на захист моста від можливих атак. Останніми днями на міст було перекинуто додаткові системи ППО, а також обладнано мобільні пункти протиповітряної оборони.
Нагадаємо, Іран готується передати рф сотні балістичних ракет - Reuters
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Вибухи на ворожій авіабазі біля окупованого Сімферополя пролунали 16 серпня.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next