Ні, тут не казки. Тут 21 день пекла. Люди втрачають дітей, діти втрачають батьків, — Кошовий звернувся до росіян (відео)

Ні, тут не казки. Тут 21 день пекла. Люди втрачають дітей, діти втрачають батьків, — Кошовий звернувся до росіян (відео)

Популярний український комік, актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий з бомбосховища у Києві, де він рятується від ворожих снарядів із дружиною та двома доньками, звернувся до росіян, розповівши про обстановку в столиці та інших українських містах. Гуморист акцентував на тому, що армія РФ жорстоко вбиває дітей, розстрілює цілі сім'ї та скидає бомби на житлові будинки, передає obozrevatel.

За його словами, окупанти "кришать" гуманітарні конвої з України, які відправляють у південно-східному напрямку, наражаючи на голодну смерть мирне населення. В ефірі на YouTube-каналі "Популярна політика" актор закликав росіян зупинити пекло, яке вже 21 день продовжується в Україні.

Згадав Кошовий і про жорстокі звірства російських солдатів у місті-герої Маріуполі.

Ми втратили в Маріуполі Драматичний театр. На нього скинули бомбу. Швидше за все це була ФАБ-1000, яка заборонена, на мою думку, скрізь. Розбомбили театр. У бомбосховищі там були люди. Там нічого вже в Маріуполі не залишилося. Просто жесть. Стирають з лиця землі. Гинуть діти. Гине мирне населення, – прокоментував комедіант.

Він назвав дії окупантів справжнім божевіллям, якому немає жодного виправдання. Він, як і багато українців, не розуміє, чим керуються "орки", коли роблять свої нелюдські вчинки.

У Чернігові розстріляли людей, які просто стояли за хлібом. Десять загиблих. Це ким треба бути, щоб таке зробити? Люди шукають людей... Їх витягують з-під завалів. Вони залишаються самі, – поділився Євген.

Артист вкотре закликав росіян зупинити жах, який принесла в Україну країна-агресор. На його думку, що більше людей вийде на вулиці російських міст, то швидше може припинитися вогонь у бік мирних українців.

Виходьте, кажіть свою думку. Чим більше вас буде, тим менше вас запихатимуть в автозаки. Чим більше народу виходитиме на площі і розповідатиме своєму ж народу, громадянам РФ, які сидять у бляшанці і нічого не бачать... Вони нічого не розуміють, думають, що це все казки. Ні, тут не казки. Тут 21 день пекла. Люди втрачають дітей, діти втрачають батьків. Люди втрачають житло. Мирні квартали зносять з лиця землі. Волновахи немає взагалі. Маріуполя теж скоро не буде. Потрібно це все зупиняти думкою народу, який знаходиться в РФ, – закликав актор.

Нагадаємо, раніше окупанти обстріляли будинок відомого українського продюсера.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next