"Він пішов до військкомату": Ольга Сумська розповіла, чи піде її чоловік на війну (відео)

"Він пішов до військкомату": Ольга Сумська розповіла, чи піде її чоловік на війну (відео)

Відома українська акторка Ольга Сумська розповіла, чи збирається її чоловік, також актор, Віталій  Борисюк йти воювати. Адже зараз Віталію Борисюку 59 років і його ще можуть призвати.

У програмі "Слава+" Сумська розповіла, що її чоловік, як військово зобов'язана людина, у перші тижні війни вирушив до військкомату.

Він ходив до військкомату, як і всі військові, які зобов'язані це зробити. На той час, коли він прийшов, це було якраз, почалася війна, за два тижні він пішов до військкомату. Сказали, що поки що не на часі, тому що сьогодні ми беремо військових. Звісно, він на готові. На той страшний час ті чоловіки, які залишились у нас в будинку в нашому мікрорайоні, вони боронили. Хоча і не тероборона, але вони були корисні. І привезти якусь нагальну гуманітарну допомогу, просто стежити за подвір'ям, — зазначила Сумська.

Вона також зауважила, що її чоловік вміє поводитися зі зброєю. Тож якщо його призвуть, він піде на війну:

Тоді у військкоматі йому сказали, що поки що ми вам не даємо згоди. Спочатку заходять військові, люди, які навчалися цієї професії. Все ж таки Віталій актор. Звісно, він спортивна людина і володіє зброєю. Якщо треба буде, ну а як же. Звісно, що відгукнеться, — сказала Сумська.

Ольга Сумська підкреслила, що як і всі жінки, переживає за Віталія, проте за її словами, зараз важливі думки тих жінок, чоловіки яких вже на передовій:

Сьогодні кожна жінка думає про це. Мої думки сьогодні не настільки важливі як думки тих жінок, які втратили своїх чоловіків. І тих жінок, чоловіки яких боронять нашу країну. Вони під вогнем орків. Звісно, переживаю, всі ми люди, боїмося за своїх чоловіків, — підсумувала акторка. 

Вас також може зацікавити стаття: "У мене присутній щоденний страх": Лідія Таран розповіла чому не повертається до Києва

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Loading...
Load next