У Львові відбулись змагання з бігу по шосе "Run the world. Львівська десятка" (відео)

У Львові відбулись змагання з бігу по шосе "Run the world. Львівська десятка" (відео)
Розпал бігового сезону - осінь. В той час як у Німеччині стартував Берлінський марафон, у нас бігли традиційну Львівську десятку.

Львівська десятка повернулась після перерви. Минулого року забіг не проводили, через карантинні обмеження - цього разу зібралось понад 800 охочих взяти участь у традиційному для Львова забігові.

Надзвичайна атмосфера. Я вже давно чекала цього дня насправді. Давно не бігла 10-ку. І з великим задоволенням сьогодні це робитиму, - зізналась учасниця "Run the World. Львівська десятка" Роксана Бондаренко.

Ми бігаємо щонеділі від 20 до 30 кілометрів. Починаємо повільним темпом 5.0, а потім можем закінчувати по 3.30, 3.27, - додав учасник "Run the World. Львівська десятка" Андрій Плита.

Тільки два роки тому почав бігати, вже і півмарафони бігав, і тепер хочу 10 кілометрів покращити свій час персональний, - розповів учасник "Run the World. Львівська десятка" Сергій Войтович.

В межах Львівської десятки проходить ще чемпіонат України з бігу на 10 км по шосе. В ньому беруть участь 51 спортсмен з 15 регіонів України. Серед них будуть визначати переможців та призерів у трьох вікових категоріях, - повідомив спортивний директор "Run the World. Львівська десятка" Юрій Кострицький.

Минає пів години і до фінішу наближаються найшвидші. Богдан-Іван Городиський минулого тижня виграв чемпіонат України з півмарафону в Києві. Там виконав норматив для участі в чемпіонаті світу з півмарафону.

Напередодні трохи перехворів, напевно тому важкувато було. Конкуренція дуже хороша. Можу виділити окремо Дмитра Сірука, який зайняв друге місце. Ми з ним всю дистанцію практично долали удвох. І Василь Коваль - створив гідну конкуренцію, за що їм дякую, - наголосив чемпіон України з бігу на 10 км по шосе Богдан-Іван Городиський.

А серед жінок першою фінішувала Валерія Зіненко.

Ми там вже розвернулися на п'ятірці, і дуже багато моїх знайомих і просто аматорів, які знають професійних спортсменів по інстаграму чи через фейсбук.Ти біжиш і всі тебе підтримують. Я підіймаю очі дивлюсь, а я не знаю цю людину. І так приємно, насправді. Для членів збірної команди України - це дуже важливий старт. І було важливо його виграти. По дистанції все склалося просто, я взяла свій темп і почала бігти. Зі мною трималась Євгенія Прокофьєва, але на 5-ому кілометрі трошки відстала. Так ми і добігли, - розповіла чемпіонка України з бігу на 10 км по шосе Валерія Зіненко.

 Чергова Львівська десятка завершилась нагородженням, радісними фото з медалями, які отримував кожен фінішер, а також визначенням найкращих - окремо на чемпіонаті України та Львівській десятці.

Зауважимо, що Run the World. Львівська десятка - чемпіонат України з бігу по шосе на 10 кілометрів. Цей захід створений, щоб залучити мешканців та гостей міста до активних занять спортом та популяризувати здоровий спосіб життя.

 

Читайте також
Останній матч сезону з регбі! Львів'яни проти киян Останній матч сезону з регбі! Львів'яни проти киян
Регбійний «Сокіл» вдома зіграв з київським «Політехніком», який претендує на бронзові медалі Суперліги
З Львівщини семеро спортсменів поїдуть на Олімпіаду в Токіо З Львівщини семеро спортсменів поїдуть на Олімпіаду в Токіо
У Токіо поїдуть Оксана Лівач, Алла Черкасова, Олена Старікова, Станіслав Горуна, Вероніка Марченко, Павло Коростильов та Христина Погранична.
Львівський ватерпольний клуб "Динамо" здобув восьме чемпіонство (відео) Львівський ватерпольний клуб "Динамо" здобув восьме чемпіонство (відео)
Ватерпольний клуб "Динамо" здобув золоті медалі ватерпольної Суперліги. Це четвертий поспіль та загалом восьмий чемпіонський титул команди.
Loading...
Load next