На Львівщині конфіскували майже 50 тонн соняшникової олії, яку намагалися експортувати через митницю (відео)

На Львівщині конфіскували майже 50 тонн соняшникової олії, яку намагалися експортувати через митницю (відео)

На Львівщині у підприємця конфіскували майже 50 тон соняшникової олії, яку намагалися експортувати через митницю. Оскільки аналіз податкової інформації показав, що товар не відслідковується по ланцюгу постачання. А суб’єктом є компанія-виробник, що не є платником податку на додану вартість, а також вже пару років не подає звітність. Детективи Бюро економічної безпеки арештували олію, загальною вартістю понад 2,5 мільйони гривень та передали її в управління АРМА.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com 

 433
 
Читайте також
Бурхлива реакція соцмереж на візуалізацію майбутнього СІЗО у Львові (фото) Бурхлива реакція соцмереж на візуалізацію майбутнього СІЗО у Львові (фото)
Прoєктyвaння СІЗО - нa фiнaльнoмy eтaпi, збудувати його планують зa рaхyнoк надходжень від Великого розпродажу в‘язниць.
Ryanair запускає 14 нових рейсів зі Львова до Європи: перелік та ціни Ryanair запускає 14 нових рейсів зі Львова до Європи: перелік та ціни
Перші рейси здійснюватимуться на початку липня.
Смерть унаслідок лобового зіткнення: на Львівщині легковик не розминувся з фурою Смерть унаслідок лобового зіткнення: на Львівщині легковик не розминувся з фурою
Від отриманих внаслідок ДТП травм водій легковика помер на місці події.
Loading...
Load next