Правоохоронці затримали чергового розповсюджувача психотропів

Правоохоронці затримали чергового розповсюджувача психотропів

Правоохоронці затримали чергового розповсюджувача психотропів. Зберігали наркотики у Львові, а реалізовували свій товар по різних областях України, в тому числі робили й закладки. Під час обшуків у помешканні підозрюваних правоохоронці виявили близько 2,5 кілограмів «канабісу», частина якого вже була розфасована у зіп-пакети, «гриби», «гашиш», засоби фасування, пристрої для запаювання, подрібнювання та вживання наркотиків тощо. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого товару становить понад 1 млн грн. Тепер затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі.  

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 232
 
Читайте також
У Львові пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питанням про секс та стосунки (відео) У Львові пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питанням про секс та стосунки (відео)
У Львові вперше пройшов освітній форум «Все про це» присвячений пікантним питання про інтимні стосунки та здорові відносини між чоловіком та жінкою.
Квиток був: посадовиця ЛМР пояснила ситуацію із контролерами Квиток був: посадовиця ЛМР пояснила ситуацію із контролерами
Депутатка мерії Ольга Посипанко пояснила ситуацію із “Львівелектротрансом”. За її словами, із жінкою говорили на підвищених тонах.
Loading...
Load next