У Львові затримали чоловіка, який під виглядом поліцейського поцупив скриньку з пожертвами з ТРЦ

У Львові затримали чоловіка, який під виглядом поліцейського поцупив скриньку з пожертвами з ТРЦ

У Львові затримали чоловіка, який під виглядом працівника правоохоронних органів поцупив скриньку з пожертвами з одного з ТРЦ міста. Відомо, що одягнувши форменну куртку він представився охоронцям торгового центра поліцейським, а коли забрав скриньку намагався втекти. На його пошуки викликали справжніх правоохоронців, які виявили підозрюваного на вул. Науковій. Ним виявися мешканець Луганщини, який тимчасово проживає у Львові. За крадіжку тепер йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 184
 
Читайте також
Затоплені городи та підвали: у Львові на вулиці Нагірній прорвало трубу (відео) Затоплені городи та підвали: у Львові на вулиці Нагірній прорвало трубу (відео)
Мешканці будинків на вулиці Нагірній запевняють, що городи та підвали затоплює не вперше, а комунальники не надто активно реагують на їхні звернення.
Дерев’яна архітектура Карпат: Урич та «Хата в Глубокім» (відео) Дерев’яна архітектура Карпат: Урич та «Хата в Глубокім» (відео)
Продовжуємо розповідати про дерев’яну архітектуру.
У Львівському музеї історії релігії проводять екскурсії підземеллям монастиря домініканців (відео) У Львівському музеї історії релігії проводять екскурсії підземеллям монастиря домініканців (відео)
Тут можна дізнатись про князівську в'язницю, побут монахів, їхні історії та святині.
Loading...
Load next