З 1 квітня на Львівщині заборонять виловлювати рибу

З 1 квітня на Львівщині заборонять виловлювати рибу

З 1 квітня в Україні розпочинається весняно-літній період нересту риби, відтак встановили заборону на її вилов. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Зокрема, на Львівщині така заборона діятиме:

  • в басейні р. Дністер із 1 квітня до 10 червня;
  • в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир із 1 квітня до 20 травня;
  •  у всіх водосховищах, технічних водоймах із 1 квітня до 10 червня;
  • у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) із 1 квітня до 30 червня;

Заборона не поширюється на суб’єкти аквакультури, які зареєстровані в органах рибоохорони.

Користувачі спеціальних товарних рибних господарств можуть користуватись режимом рибогосподарської експлуатації водних об’єктів відповідно до умов, встановлених законодавством та дозвільними документами.

Під час періоду нерестової заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, плавання суден та пересування інших транспортних засобів здійснюється відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ».

Перелік ділянок водних об’єктів Львівської області незаборонених для проведення любительського рибальства на умовах загального водокористування в 2023 році доступний за посиланням.

Львівський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: (066) 098-84-47 та (032) 270-41-88 або на всеукраїнську безплатну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.

Нагадаємо, На Львівщині відкрили новий ЦНАП

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 123
 
Читайте також
На Львівщині затримали чоловіка, який організовував нелегальну переправу громадян Південно-Східної Азії (фото) На Львівщині затримали чоловіка, який організовував нелегальну переправу громадян Південно-Східної Азії (фото)
Житель Житомирщини займався нелегальною переправою громадян з Південно-Східної Азії через державний кордон на Львівщині.
На Стрийщині виявили незаконну рубку 321 насадження На Стрийщині виявили незаконну рубку 321 насадження
На околицях с. Бережниця невідомі вирубали дерева порід вільха і дуб
Loading...
Load next