"Ми своє не віддамо!": Футболіст Зінченко патріотично відреагував на події в Україні

Півзахисник "Манчестер Сіті" та збірної України Олександр Зінченко прокоментував події в Україні.
Увесь цивілізований світ непокоїться ситуацією у моїй країні, – написав Зінченко у своєму Instagram.
Футболіст вирішив висловити власну думку про події на Батьківщині.
На фото – моя країна. Країна, у якій я народився та виріс. Країна, кольори якої я захищаю на міжнародній спортивній арені. Країна, яку ми стараємось прославляти і розвивати. Країна, кордони якої повинні залишатись непорушними.
На останок Зінченко сказав найголовніші слова:
Моя країна належить українцям, і ніхто ніколи не зможе привласнити її. Ми своє не віддамо! Слава Україні, – підсумував Зінченко.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Олександр Зінченко назвав ганьбою замовчувати війну.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Мурахи часто стають небажаними «сусідами» на грядках і клумбах. Вони не лише пошкоджують коріння рослин, а й розводять попелицю, яка висмоктує соки зі стебел і листя

Антиоксиданти шпинату уповільнюють старіння і зміцнюють організм. Продукт позитивно впливає на серце, кістки та зір
Loading...
Load next