Пожежа у Львові: вогнеборці врятували будівлю від знищення

Пожежа у Львові: вогнеборці врятували будівлю від знищення

У Львові пожежники врятували будівлю від знищення. Займання трапилося у приміщенні на вулиці Здоров’я, 9. На момент прибуття вогнеборців дах будинку був охоплений полум’ям. Але пожежникам вдалося не допустити подальшого поширення займання. Через сильне задимлення їм також довелося працювати у кисневих масках. Зрештою вдалося погасити вогонь. Для цього залучили 14 рятувальників. Внаслідок займання було знищено перекриття даху, а також пошкоджені стіни будинку. Причини пожежі з’ясовують експерти.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Згоріла гуцульська ґражда у Львові: які наслідки для музею (відео) Згоріла гуцульська ґражда у Львові: які наслідки для музею (відео)
Цими вихідними у Львові згоріла гуцульська гражда середини 19-го століття. Разом із нею згоріло й 200 експонатів. Сталося це в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, знаному в народі як Шевченківський гай.
У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео) У Львові під час пожежі у квартирі загинула 73-річна жінка (відео)
Причини пожежі поки з'ясовують.
Скляний монстр у Львові може зникнути Скляний монстр у Львові може зникнути
Апеляція підтримала мешканців мікрорайону та скасувала рішення першої інстанції
Loading...
Load next