У Львові пенсіонер вдарив чоловіка ножем у груди та живіт: зловмисника затримали

У Львові 70 річний пенсіонер вдарив ножем 42-річного чоловіка, з яким посварився під час вигулу собак.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Суперечка переросла у конфлікт, під час якого старший з учасників завдав молодшому двох ударів ножем у ділянку грудей та живота, спричинивши тяжкі ушкодження, — заявили у поліції.
Зазначається, що зловмисника затримали, відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Нагадаємо, В Україні запустили безкоштовне навчання для військових та людей з інвалідністю
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

За даними слідства, двоє чоловіків віком 21 та 28 років безпосередньо брали участь у пошкодженні службового автомобіля військових

Також на цій території спостерігається поступовий зсув ґрунту, розповідають активісти.

До ведмежого притулку «Домажир», на Львівщині, привезли 7-ох клишоногих із «Білої скелі», що під Києвом.
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next