У Домівці врятованих тварин замерзають близько 100 чотирилапих

У Домівці врятованих тварин через негоду замерзають близько 100 псів. Працівники притулку закликають брати хвостатих на перетримку, а також долучитися до збору коштів на облаштування вольєру
У Домівці врятованих тварин через негоду замерзають близько 100 псів. Частина хвостатих сюди привезли працівники притулку після підриву Каховської ГЕС, інших принесли військові та небайдужі з півдня країни. Поселили нових жильців у вольєрі.
Через низьку температуру вода у вольєрах замерзає. Волонтери роблять усе, щоб собачкам було комфортно, також вирішили використати закордонний досвід, зазначають у Домівці врятованих тварин.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Ольга Ган понад рік бореться із пухлиною середостіння. Допомогти швидше зібрати кошти на лікування можна придбавши щось із творчого доробку жінки.

На термометрі -10, проте бабаки Марічка та Мишко у Львівському дитячому еколого-натуралістичному центрі вже не сплять.

Мешканці з «Домівки врятованих тварин» от-от будуть на вулиці, треба терміново допомогти
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next