«Європейська Солідарність» обрала голову Львівської міської парторганізації

Понад півтисячу делегатів та нагальні партійні питання - просто неба з дотриманням карантинних обмежень відбулися загальні збори Львівської міської організації політичної  партії «Європейська с
«Європейська Солідарність» обрала голову Львівської міської парторганізації

Понад півтисячу делегатів та нагальні партійні питання - просто неба з дотриманням карантинних обмежень відбулися загальні збори Львівської міської організації політичної  партії «Європейська солідарність». Під час зустрічі перейменували свою парторганізацію із БПП, обрали ревізора партії, сформували склад ради політсили та оголосили ім’я очільника міського осередку партії.
Із суттєвим відривом перемога дісталася Петрові Адамику. Біля Франкового університету для громадськості представили результати праймеріз, а саме голосування відбувалося ще навесні у форматі онлайн.

Голова Львівського міського осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Адамик зазначив: «Враховуючи умови карантину, це було в зумі, але це був цікавий батл, безкомпромісна боротьба. Я переміг, я дуже вдячний, я буду старатися виправдати довіру того великого колективу однодумців, в нас фантастична команда, хоча це була формальність, мене зараз переповнюють емоції насправді від тієї довіри, яку мені сьогодні люди виявили».

Додамо, що львівська «Європейська Солідарність» - одна із найчисельніших партій, лише за останній рік кількість її членів зросла у 5 разів. Неабиякою популярністю політсила користується і серед молодих представників. Відтак, на загальних зборах усіх присутніх вкотре ознайомили із діяльністю партії та сформували плани на майбутнє.

Народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олег Синютка наголосив: «Нині від Львова і на всю Україну пролунало, що рік тому під час президентських виборів Львів не помилився. Ми як фортеця, як форпост про русифікацію тримали оборону і через рік ми переходимо в контрнаступ».

А от ім’я кандидата на посаду міського голови Львова від партії «Європейська Солідарність» наразі залишилося інтригою.

«Я переконаний, що «Європейська Солідарність», яка має найвищі рейтинги, найвищу підтримку серед мешканців – обов’язково переможе на виборах і це буде не просто перемога «ЄС» - це буде перемога львів’ян. Я переконаний, що у Львові переможе кандидат від «ЄС», а ним буде людина, яка буде підтримана львівською міською парторганізацією, це не будуть люди, які будуть присилатися з Києва, з центру», - Олег Синютка, Народний депутат України від «Європейської Солідарності».

Офіційно висунути кандидата на посаду міського голови Львова і кандидатів до рад усіх рівнів «ЄС» планує через місяць.

https://www.youtube.com/watch?v=gG684VLqn_8&fbclid=IwAR2s5BpjMNLKWhSx-jD...

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Нардепа Юрченка можуть позбавити прав на рік через водіння в нетверезому стані (відео) Нардепа Юрченка можуть позбавити прав на рік через водіння в нетверезому стані (відео)
Нардепа можуть позбавити водійських прав через ДТП під наркотиками у Львові.
Спецпредставник президента США Кіт Келлог відвідав урочистості до Дня Незалежності в Києві Спецпредставник президента США Кіт Келлог відвідав урочистості до Дня Незалежності в Києві
Американський дипломат взяв участь у заходах на Софійській площі, де виступив президент Володимир Зеленський. Серед гостей був і прем’єр Канади Марк Карні
Трамп оголосив дату розмови з Путіним: що обговорять Трамп оголосив дату розмови з Путіним: що обговорять
Президент США Дональд Трамп заявив, що у вівторок планує провести телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб обговорити можливість припинення війни в Україні
Loading...
Load next