Невтішна статистика: за останній рік на Львівщині побільшало безробітних

Невтішна статистика: за останній рік на Львівщині побільшало безробітних
За рік пандемії на Львівщині стало ще більше безробітних. Найчастіше роботу шукають жінки й до того ж більшість безробітних мають вищу освіту.

На початку квітня в області допомоги у працевлаштуванні потребували 27,1 тисячі безробітних, тоді як торік у цей час обласний центр зайнятості надавав послуги 15,1 тисячі осіб.

Про це повідомляє пресслужба Львівського обласного центру зайнятості.

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк розповів, що найбільше серед безробітних зараз - це жінки (62%). У 2020 році центри зайнятості надавали допомогу лише 15,1 тисячі безробітних.

"Збільшення обсягів безробіття відбулося в усіх містах і районах області. Приміром, у Кам’янка-Бузькому районі майже в три рази, у Львові, Бориславі, Трускавці, Червонограді, Городоцькому, Жовківському, Сколівському районах – вдвічі", – зазначив Барилюк.

Також чоловік розповів, що найчастіше за допомогою у центри зайнятості звертались люди віком 55 – 59 років (4,2 тисячі людей або 15,5%) та віком 35 – 39 років (4 тисячі людей або 14,7%). 

Зокрема у Львівському центрі зайнятості зізнаються, що впродовж перших трьох місяців 2021 року в області налічувалося 14,7 тис. вільних робочих місць і вакантних посад, тоді як торік було на 6,0 тис. більше. Однак, станом на 1 квітня на Львівщині залишилися 3580 вільних вакансій:

  • 2205 – для робітників;
  • 1056 – для службовців;
  • 319 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Зазначимо, що в середньому у 2021 році у Львівській області на 1 вакансію претендували 8 безробітних, а в кінці березня 2020 року – лише 4.

Читайте також
Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео) Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео)
І хоча це не передбачає нових додаткових правил чи обмежень, однак, як прогнозують влада та медики, це найімовірніше не надовго. Адже динаміка захворювання прогнозує дуже швидке повернення жорсткого карантину, тобто впровадження "червоної" зони.
Захворюваність на рак: яка ситуація на Львівщині? Захворюваність на рак: яка ситуація на Львівщині?
Серед найпоширеніших онкологічних захворювань у Львівській області перше місце посідає рак простати, друге - рак грудної залози і на третьому рак легень
Львів’яни дедалі частіше почали хворіти на застуду: як відрізнити Омікрон від простої недуги? (відео) Львів’яни дедалі частіше почали хворіти на застуду: як відрізнити Омікрон від простої недуги? (відео)
Серед основних симптомів: біль у горлі, нежить, ломота у тілі. Та схожі прояви притаманні і новому штаму Омікрону.
Loading...
Load next