Ідентифіковано російського військового, який катував іноземного волонтера

Правоохоронці встановили особу ще одного учасника тортур у Мелітополі.
Ідентифіковано російського військового, який катував іноземного волонтера

Фото: depositphotos

Служба безпеки України спільно з Нацполіцією, Офісом Генерального прокурора та правоохоронцями Литви встановили ще одного російського військового, причетного до катувань литовського волонтера під час окупації Мелітополя.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

Встановлений співслужбовець раніше ідентифікованого підозрюваного. Ним виявився громадянин РФ Рабадан Абдулганієв — старший інспектор військової поліції 177-го окремого полку морської піхоти Каспійської флотилії.

Ідентифікація підозрюваного

За даними слідства, Абдулганієв діяв разом з іншим російським військовим, якого Україна у листопаді екстрадувала до Литви. Обидва брали участь у тортурах полонених, утримуваних у тюрмі, облаштованій російськими силами на території захопленого аеродрому в Мелітополі.

Документування злочинів

Слідчі встановили, що полонених зачиняли у тісних металевих ящиках, душили до втрати свідомості, підвішували за руки, обливали крижаною водою на морозі та застосовували електрострум. Серед потерпілих був литовський волонтер, який допомагав Збройним силам України від початку повномасштабного вторгнення.

Порушення міжнародного права

На основі зібраних матеріалів Абдулганієва заочно оголошено підозру у порушенні законів та звичаїв війни і положень Женевських конвенцій. Оскільки він перебуває на тимчасово окупованій території, українські правоохоронці проводять комплекс заходів для подальшого притягнення його до відповідальності.

До слова, ЗСУ вночі знищили склади боєприпасів і БпЛА окупантів на Донбасі. У ніч проти 8 грудня українські Сили оборони завдали серії точних ударів по низці військових цілей РФ на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини.      

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Рашисти вихваляються вбивствами та ґвалтуванням мирних українців (відео) Рашисти вихваляються вбивствами та ґвалтуванням мирних українців (відео)
росія своєю чергою такі звірства заохочує врученням медалей.
Дрони СБУ вразили НПЗ «Лукойлу» за 1750 км від кордону України Дрони СБУ вразили НПЗ «Лукойлу» за 1750 км від кордону України
Далекобійні безпілотники Служби безпеки України уразили Ухтинський нафтопереробний завод у Республіці Комі рф
РФ стратила трьох полонених на Запоріжжі – слідство триває РФ стратила трьох полонених на Запоріжжі – слідство триває
Розстріл стався на Гуляйпільському напрямку
Loading...
Load next