Головні новини України за 11 жовтня: Медведчуку вручили заставу в 1 мільярд, Труханову обрали запобіжний захід, Вірастюка погрожували вбити

Головні новини України за 11 жовтня: Медведчуку вручили заставу в 1 мільярд, Труханову обрали запобіжний захід, Вірастюка погрожували вбити

Нардепу Медведчуку вручили клопотання про арешт і заставу в 1 мільярд 

За даною справою також підозрюваним проходить ще один нардеп від "ОПЗЖ" Тарас Козак, який наразі переховується від правосуддя за межами України.

Меру Одеси Труханову обрали запобіжний захід: суд відмовився арештовувати політика та призначив заставу в 30 млн гривень

Підозрюваний Труханов також повинен здати паспорти, йому заборонені зустрічі з фігурантами справи і відвідування обласної прокуратури.

Нардепа Вірастюка погрожували вбити: в поліції розкрили подробиці

Анонімом, який погрожував вбивством Василю Вірастюку виявився мешканець Миколаївської області 2002 року народження. Наразі столичні поліцейські з’ясовують мотиви та обставини його вчинку.

Продавали заборонені ліки: на Хмельниччині поліція викрила мережу онлайн-аптек

Для маскування своєї діяльності, зловмисники відправляли товар від імені третіх осіб та з інших міст. Окрім цього, відомо, що частина медпрепаратів, які продавалися в онлайн-аптеках, заборонена для реалізації, зберігання та застосування на території України.

На Полтавщині пасажирський автобус потрапив у ДТП: внаслідок аварії постраждало 11 пасажирів

На автодорозі 56-річний водій автобуса, попередньо, не справився із кермуванням і з’їхав із проїзної частини дороги й перевернувся на бік.

Судді Чаусу продовжили цілодобовий домашній арешт до 14 грудня

Детективи НАБУ затримали Чауса в лікарні "Феофанія" 3 серпня - йому було вручено клопотання про застосування запобіжного заходу. Зараз Чаус перебуває під домашнім арештом в Україні.

"Живу я там, як в готелі": Зеленський не виконав обіцянку та переїхав жити у держдачу

За його словами, на держдачі живе як в готелі. Однак туди перевіз меблі зі свого будинку, який продали.

Читайте також
Підсумки дня: провина росії, "Рамштайн 7", прописка у "Дії", вирок у справі MH17 Підсумки дня: провина росії, "Рамштайн 7", прописка у "Дії", вирок у справі MH17
Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.
Головні новини України за 15 червня Головні новини України за 15 червня
Коротко про головне. Ніколи не пізно знати правду. ПравдаТУТ NEWS
Головні новини за 25 жовтня: транш від ЄС, нові ПДР, викрадену 9-місячну дівчинку зі Львова знайшли Головні новини за 25 жовтня: транш від ЄС, нові ПДР, викрадену 9-місячну дівчинку зі Львова знайшли
Коротко про головні події на сьогодні. Знай більше з ПравдаТУТ NEWS.
Loading...
Load next