Росія визнала Україну недружньою державою: які країни є ще у списку РФ

Росія визнала Україну недружньою державою: які країни є ще у списку РФ
Російська Федерація сформувала список із 10 недружніх країн в який входить і Україна. Окрім того, там є Австралія, Канада, США та ще низка країн, які входять до складу Європейського Союзу.

У квітні 2021 року Міністерство закордонних справ Росії офіційно повідомило про початок формування списку "недружніх" країн. Зокрема колишній міністр фінансів Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook заявив, що Україна знову опинилася у СНД, однак абревіатура розшифровується як "Список недружніх країн".

"Ну ось ми знов у СНД - цього разу, це - Союз Недружественных Держав", - зазначив у дописі Данилюк.

Український політик та громадський діяч Борис Береза також зазначив, що Кремль - не друг України і за це російський уряд може дякувати лише собі. 

"Російське телебачення подає свою аудиторію новими введеннями. Зараз національні зрадники не цікаві, а в топі порядку денного - ′′недружні країни". Ми в порядній компанії. Нам потрібно посилити співпрацю з ними. Але хотілося б побачити список дружніх країн в Росії", - заявив Береза.

Нагадаємо, що нещодавно Володимир Зеленський заявив, що все йде до того, що зустріч із російським президентом може все ж таки відбутися. Своєю чергою у Кремлі заявили, що підтримують ініціативу Зеленського про проведення зустрічі з Володимиром Путіним.

Читайте також
Інтерпол визнав, що РФ переслідує Євгена Лавренчука за політичними мотивами Інтерпол визнав, що РФ переслідує Євгена Лавренчука за політичними мотивами
Проте на цій стадії все одно неможливо припинити розгляд справи про екстрадицію українського режисера Лавренчука, оскільки має бути ухвалено рішення суду Неаполя.
Скандал на засіданні ТКГ: Росія зірвала роботу гуманітарної підгрупи щодо Донбасу Скандал на засіданні ТКГ: Росія зірвала роботу гуманітарної підгрупи щодо Донбасу
Російська Федерація у ТКГ зриває роботу гуманітарної підгрупи, залучаючи до переговорів терористів. Вони заявили про залучення до переговорів Маї Пирогової, засудженої в Україні за тероризм.
ВР підготувала звернення до ООН та Європейського Парламенту через шантаж Росії ВР підготувала звернення до ООН та Європейського Парламенту через шантаж Росії
Проєкт постанови пропонує визнати, що військовий шантаж Росії є порушенням і українського, і міжнародного законодавства.
Loading...
Load next