Росія подає фейкових осіб на обмін полоненими, - Арестович

Росія подає фейкових осіб на обмін полоненими, - Арестович
Російська сторона в ТКГ подала список з 90 осіб на обмін полоненими. Проте, виявилось, що лише 16 людей з цього списку справді існують, а решта виявилися фейковими.

Україна регулярно подає списки осіб, яких хотіла б визволити з полону бойовиків чи російських в'язниць за допомогою обміну. Росія тим часом теж нібито бере участь у цьому процесі, однак подає на обмін неіснуючих людей, повідомив речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Зокрема, Арестович зазначив, що українська сторона подала список з приблизно 90 людей, яких хотіла б звільнити - це військовослужбовці та співробітники спецслужб України, які потрапили в полон під час виконання бойових завдань. Однак, Російська Федерація подала фейковий список. 

Росія в списку на обмін подає фейкових людей. 16 осіб з 90 були підтверджені. Наші підтверджені всі, у них 16 підтверджені. Це довга історія, чому не йде обмін? Тому що нас направляють на прямі переговори з "ЛНР" і "ДНР", - заявив Арестович.

На його думку, у такий спосіб Росія затягує досягнення домовленостей про обмін, і намагається підштовхнути Україну до прямих переговорів із бойовиками. Оскільки РФ звикла "торгувати головами", адже цьому їх навчив східний військовий досвід - Сирія і Чечня. 

Олексій Арестович також розповів, що російська сторона відмовилася віддавати Україні чотирьох важкохворих полонених, які просив повернути в Україну Леонід Кравчук.

 97
 
Читайте також
ТКГ обговорить перенесення перегорів щодо Донбасу з Мінська ТКГ обговорить перенесення перегорів щодо Донбасу з Мінська
Білорусь та її столиця перебувають під великим впливом Росії, тому Мінськ більше не підходить для зустрічей Тристоронньої контактної групи та переговорів щодо ситуації на Донбасі.
Лукашенко і Путін обговорили прагнення України щодо вступу в НАТО Лукашенко і Путін обговорили прагнення України щодо вступу в НАТО
Президенти Білорусі та Російської Федерації обговорили теперішню ситуацію в Україні й домовилися зустрітися найближчим часом, щоб обговорити наявні проблеми в їх країнах.
Росія попередила Україну про "різанину" на Донбасі у разі зміни Мінських угод Росія попередила Україну про "різанину" на Донбасі у разі зміни Мінських угод
Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що зміни у Мінських угодах можуть призвести до неминучої “різанини на Донбасі”.
Loading...
Load next