Три помилки в одному реченні: секретар РНБО Данілов допустив помилки у написанні латиницею (відео)

Три помилки в одному реченні: секретар РНБО Данілов допустив помилки у написанні латиницею (відео)
Раніше Данілов заявив, що Україна має позбутися кирилиці і перейти на латиницю, а діти з садочка повинні вивчати англійську. Однак, наразі він ще сам не вивчив латиницю та в одному реченні допустився трьох помилок.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов спробував першим перейти на латиницю у спілкування та одразу ж осоромився. Так, на своїй сторінці у Facebook політик поділився дописом та прокоментував своє нещодавнє інтерв'ю для "Радіо Свобода" українською мовою та одне речення написав латиницею, а не звичною для українців кирилицею.

Зокрема, увесь допис був написаний українською мовою, однак останнє речення Олексій Данілов вирішив написати латиницею та допустився одразу трьох помилок лише в декількох словах.

Dyakuyu usim, hto prochy'tav abo posluhav moye interv'yu “Radio Svoboda”), – написав Данілов

Проте, слова "prochy'tav""hto" та "posluhav" згідно зі схваленою транслітерацією українського алфавіту латиницею записано неправильно. Так, слово "прочитав" латиницею потрібно писати без будь-яких знаків, – просто "prochytav", однак Данілов вирішив поставити у ньому апостроф. Також у словах "hto" та "posluhav" необхідно використовувати поєднання літер "kh" замість "h".

Нагадаємо, що раніше Данілов наголосив, що виступає за те, щоб в Україні змалечку діти вчили дві мови – українську та англійську, а також перехід на латинку, на його думку, буде важливим кроком.

За його словами, англійська – мова цивілізованого світу й саме тому вона має стати обов'язковою в Україні.

Відео "Радіо Свобода".

 1778
 
Читайте також
Перехід України на латиницю: Шмигаля розсмішило запитання про ініціативу Данілова (відео) Перехід України на латиницю: Шмигаля розсмішило запитання про ініціативу Данілова (відео)
Секретар РНБО Олексій Данілов переконаний, що Україна повинна позбутися кирилиці і перейти на латиницю, а діти з садочка мають вивчати англійську мову. Однак, такі гучні заяви до вподоби не усім українським політикам, а деяких із них це й зовсім смішить.
"Не помилково, а з помилками": плутанина в санкційному списку "злодіїв в законі" стосувалася транслітерації, - Данілов "Не помилково, а з помилками": плутанина в санкційному списку "злодіїв в законі" стосувалася транслітерації, - Данілов
Кажучи про свою заяву щодо помилок стосовно 108 осіб, які раніше потрапили до санкційного списку РНБО, Данілов сказав, що 108 осіб внесли до списку не помилково, а з помилками у даних.
Секретар РНБО Данілов пропонує запровадити в Україні латиницю замість кирилиці (відео) Секретар РНБО Данілов пропонує запровадити в Україні латиницю замість кирилиці (відео)
Данілов переконаний, що Україна має позбутися кирилиці та перейти на латиницю. Також, на його думку, англійська мова в Україні має бути обов'язковою.
Loading...
Load next