Телефонують з погрозами: Разумков заявив, що влада тисне на членів МФО "Розумна політика"

Телефонують з погрозами: Разумков заявив, що влада тисне на членів МФО "Розумна політика"
8 листопада Разумков заявив про створення міжфракційного об'єднання "Розумна політика".

Влада тисне на соратників ексспікера ВР Дмитра Разумкова, зокрема на нардепів Артема Дмитрука і Людмилу Буймістер. Про це Разумков заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Двох колег зараз намагаються вигнати з комітетів - Дмитрука і Буймістер... До інших колег йдуть телефонні дзвінки і їм кажуть - якщо ти не вийдеш з МФО (міжфракційного об'єднання. - Ред.), ми звільнимо твого родича з тієї чи іншої посади. Це низько, але час розставить все на свої місця, і за кожну дію треба буде відповідати - як за добре, так і за погане. Всі знають, що в мене гарна пам'ять, - підкреслив він. 

Також колишній спікер парламенту зазначив, що має намір створити свою політичну партію.

Партію тільки зараз починаємо будувати. [...] Люди хочуть бачити не старих політиків і не нові обличчя, тому що вони вже надивилися, а людей, які залишатимуться людьми, які будуть компетентні, які будуть чесні, які фактично не забруднилися в різних корупційних скандалах та схемах", – сказав він.

За словами Разумкова, опитування громадської думки показують, що "ключова проблема влади – це некомпетентність і корупція".

Запит у суспільства на людей професійних, із досвідом, компетентних у своїх сферах, які будуть розбиратися у своїх процесах, і будуть фактично готовими займати ті чи інші посади для того, щоб працювати надалі. Не для того, щоб отримати владу, не для того, щоб отримати крісло, а для того, щоб продуктивно працювати, – пояснив Разумков.

Нагадаємо, раніше Дмитро Разумков підтвердив створення партії на основі міжфракційного об'єднання "Розумна політика". 

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 651
 
Читайте також
Не буде "гнатися за кількістю": Разумков підтвердив створення своєї партії (фото) Не буде "гнатися за кількістю": Разумков підтвердив створення своєї партії (фото)
У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об'єднання «Розумна політика», яку очолив колишній голова парламенту Дмитро Разумков.
"У наступних виборах я візьму участь", - Разумков "У наступних виборах я візьму участь", - Разумков
Президентські амбіції ексспікера Верховної Ради України.
"Друзям – все, ворогам – закон": Разумков розкритикував принципи політики Зеленського "Друзям – все, ворогам – закон": Разумков розкритикував принципи політики Зеленського
За словами Разумкова, в Україні звикли, що політика – це "брудна річ".
Loading...
Load next