Якщо Україна перебуватиме у складі НАТО, загроза ядерної війни знизиться, — посол у Німеччині

Якщо Україна перебуватиме у складі НАТО, загроза ядерної війни знизиться, — посол у Німеччині

Посол у Німеччині Андрій Мельник вважає, що вступ України до НАТО зменшить загрозу ядерної війни.

Якщо Україна перебуватиме у складі НАТО, загроза ядерної війни знизиться. Тоді б Путін знав: якщо він завдасть по Україні ударів ядерною зброєю, йому слід чекати ядерного удару у відповідь. І це утримало б його від нападу, — зазначив український посол в інтерв'ю виданням медіагрупи Funke.

За його словами, вступ України до НАТО можна здійснити так само швидко, як у випадку з Фінляндією та Швецією.

Мельник заявив, що для того, «щоб швидко інтегрувати Україну в Альянс, потрібне лише суто політичне рішення».

Що ж стосується членства України в Європейському союзі, то воно, на думку Мельника, можливе в найближчі десять років.

Наша головна мета зараз – стати кандидатом. Тоді можна починати переговорний процес. Це важливе політичне рішення, — сказав Мельник і закликав уряд Німеччини «відіграти життєво важливу роль у цьому історичному процесі».

Нагадаємо, раніше Зеленський із Шольцем обговорили умови переговорів з рф.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї
Українське посольство хоче переконати німців, що ця зброя не для провокацій, а для стримування агресії й порятунку життя.
"Україна нікому не загрожує": глава Пентагону подзвонить Шойгу через ситуацію в Україні "Україна нікому не загрожує": глава Пентагону подзвонить Шойгу через ситуацію в Україні
Попередня розмова політиків відбулася 12 лютого.
Loading...
Load next