Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно, - канцлер Шольц

Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно, - канцлер Шольц

Через дев'ять місяців після початку російського вторгнення в Україну канцлер Олаф Шольц запевнив Україну, що Німеччина підтримуватиме країну стільки, скільки потрібно. Про це сказав Шольц в інтерв'ю німецькому журналу Focus, опублікованому в п'ятницю.

Україна може розраховувати на те, що ми продовжимо надавати їй велику фінансову та гуманітарну допомогу, а також підтримку зброєю доти, доки це буде необхідно, - сказав Шольц.

Німеччина є однією з країн, які надають найбільшу допомогу Україні. Це стосується й постачання зброї.

Шольц не став будувати здогадки про те, як довго триватиме війна, але наголосив: "росія не повинна виграти цю війну. І не повинно бути жодного застосування ядерної зброї, це безпомилково ясно дало зрозуміти міжнародне співтовариство держав".

На запитання, чи президент путін є військовим злочинцем, Шольц відповів: "Війна в Україні порушує всі норми міжнародного права, і володимир путін несе відповідальність за цю війну. Там було скоєно неймовірно жорстокі військові злочини. Потрібно встановити винних та притягнути їх до відповідальності".

Шольц сказав, що нинішня стратегія росії у війні не працює. Спроба російських військових зламати український дух опору масованими ракетними ударами явно не мала успіху, незважаючи на страшні руйнування.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 86
 
Читайте також
Шольц планує виділити 2 млрд євро на військову техніку для України, — Reuters Шольц планує виділити 2 млрд євро на військову техніку для України, — Reuters
З них близько 400 мільйонів євро призначені для Європейського фонду миру, який закуповує зброю для України.
Loading...
Load next