Кулеба закликав G7 та ЄС посилити санкції проти росії

Кулеба закликав G7 та ЄС посилити санкції проти росії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після нової ракетної атаки рф закликав країни ЄС та G7 накласти санкції на ракетну та безпілотну промисловість рф. Про це він написав у Twitter.

Кожен залп ракет ще більше виснажує російські запаси. Однак вони все ще здатні виробляти нові. Ми можемо і повинні вбити їхню ракетну промисловість і безпілотну промисловість масовим санкційним ударом! Я закликаю G7 та ЄС негайно запровадити відповідні санкції, запропоновані Україною, – написав Кулеба і додав до свого допису фото зруйнованого будинку у Дніпрі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Росії відреагувала на заяву українського посла щодо ядерного статусу України Росії відреагувала на заяву українського посла щодо ядерного статусу України
Міністерство закордонних справ Росії вважає, що заява українського посла щодо відновлення ядерного статусу України - "це спроба шантажу". На реакцію російська сторона спромоглась майже через 2 тижні після заяви дипломата.
Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що про реальне відведення російських військ від кордону не може йтись, оскільки зі 100 тисяч бойовиків наразі відвели лише 12.
Loading...
Load next