Очевидно, що рф у глибокому відчаї ‒ Віцепрезидентка США

Очевидно, що рф у глибокому відчаї  ‒ Віцепрезидентка США

Віцепрезидентка США Камала Гарріс заявила, що очікувана зустріч між лідером Північної Кореї Кім Чен Ином і президентом рф володимиром путіним для надання військової підтримки москві під час агресії рф проти України стане "великою помилкою".

Про це повідомляє Reuters.

За словами віцепрезидентки США, те, що рф звернулася до ізольованої КНДР по допомогу це свідчить про відчай, у якому вона опинилась. Для рф і для Північної Кореї це призведе до подальшої ізоляції.

Цілком очевидно, що рф у глибокому відчаї. Вони вже зазнали стратегічної поразки. Просто подумайте про це. На початку всього цього, півтора року тому, експерти говорили, що це закінчиться за кілька днів, – сказала Гарріс.

Також вона додала, що "Однак українці досі воюють"

Нагадаємо, Австрія не екстрадуватиме українських чоловіків

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Вашингтон та Анкара обговорили загрозу ескалації РФ щодо України Вашингтон та Анкара обговорили загрозу ескалації РФ щодо України
Держсекретар наголосив на непохитній прихильності Сполучених Штатів до трансатлантичної безпеки та статті 5 Вашингтонського договору.
Байден різко відповів на вимоги Росії: не приймаю нічиїх "червоних ліній" Байден різко відповів на вимоги Росії: не приймаю нічиїх "червоних ліній"
Володимир Путін, коментуючи інформацію про підготовку Росії до повномасштабного наступу на Україну, сказав, що "червоною лінією" для Росії буде створення загроз для її безпеки, посилаючись на військові навчання НАТО й України в Чорному морі.
Байден поговорив з європейськими лідерами перед відеоконференцією Путіним Байден поговорив з європейськими лідерами перед відеоконференцією Путіним
Президент США поговорив із лідерами Німеччини, Італії, Франції і Британії .
Loading...
Load next