Зеленський провів розмову із Гутеррішем: деталі

Зеленський провів розмову із Гутеррішем: деталі

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем.

Як інформує Офіс президента, Зеленський подякував за зусилля команди Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС) в Україні, яка підготувала, зокрема, План реагування упродовж осінньо-зимового періоду на $435 млн.

Зеленський також відзначив активну участь ООН в імплементації Української формули миру, а також готовність надіслати представника Організації на наступну зустріч на рівні радників із національної безпеки та зовнішньополітичних радників лідерів держав.

Ми провели успішну зустріч радників у Джидді. Дуже важливо, щоб наступний захід був не менш успішним і дав конкретні результати. Для цього потрібно зберігати підтримку країн Глобального Півдня. Ми дуже розраховуємо на вас у цьому, – сказав президент.

Зеленський також поінформував Гутерріша про особливості функціонування альтернативного «зернового коридору» в Чорному морі , відзначив важливість продовження української гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine та запросив Антоніу Гутерріша на її другий саміт.

Співрозмовники докладно обговорили ситуацію на Близькому Сході та необхідні гуманітарні зусилля для допомоги цивільному населенню.

Нагадаємо, На Вінниччині охоронець завдав ножові поранення напарнику через те, що він спав на роботі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Залишаємось великими друзями": Зеленський поговорив із Трюдо про Росію, НАТО та збитий літак "МАУ" "Залишаємось великими друзями": Зеленський поговорив із Трюдо про Росію, НАТО та збитий літак "МАУ"
Володимир Зеленський під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо обговорив питання "Північного потоку-2" та членства України в НАТО.
Loading...
Load next