Львівські велоспортсмени здобули на Чемпіонаті України 21 медаль (відео)

Львівські велоспортсмени здобули на Чемпіонаті України 21 медаль (відео)
За 3 дні чемпіонату львів’янам вдалось здобути 21 медаль: 7 золотих, 9 срібних та 5 бронзових

21 медаль на чемпіонаті - саме стільки львівські спортсмени здобули на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах. Наші журналісти зустрілися з ними відразу після приїзду зі змагань.

"Ми приїхали з чемпіонату України. Під час поїздки - довелось їх скласти. Зараз скручуємо, щоб заїхати додому. Суперником був мій колега. Випадково на першій дистанції ми один одного підрізали - довелось трохи політати", - зізнався учасник чемпіонату України, Андріан Семприх.

"Те, що Андріан каже - ви йому не вірте. То він мене підрізав і тепер мене звинувачує. Складність була в тому, що випав дощ і була глина. В такому випадку гальма взагалі не працювали", - розповів чемпіон та срібний призер чемпіонату України (Ч-17), Назар Сапрун.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах відбувався у Києві в Голосіївському парку. Два змагальних дні йшов дощ - це дещо ускладнило завдання спортсменів. 

"Їдеш, розганяєшся на швидкості - колеса підбивають болото, воно хляпає мені на карту. Я руками розгрібаю болото з карти..", - зазначила чемпіонка та срібна призерка чемпіонату України (Ж-12),  Ярина Мазгаль.

"Там рельєф такий крутий, багато гірок, було слизько.  От взяти  Святослав наш 20 хвилин себе і велосипед витягував на гірку, тому він програв. На другий старт також лив дощ. Було холодно, але ми до цього звикли і вже було все одно", - додала старша тренерка зі спортивного орієнтування ДЮСШ №6, Ольга Косів.

Львівська команда складалась з 11 спортсменів. Вони змагались на трьох дистанціях: спринті, середній та подовженій. Сам змагальний процес у цьому виді спортивного орієнтування відбувається так:

"На велосипедах прикріплені планшети. І на них ставлять карти, кріплять на старті. Ти дивишся, вивчаєш карту, стартуєш і шукаєш КП", - зізналась Ярина Мазгаль. 

За три дні чемпіонату львів’янам вдалось здобути 21 медаль. 7 золотих, 9 срібних та 5 бронзових. 

"В нас є абсолютний чемпіон - йому рівних не було в групі Ч-14. Взагалі, всі виступила наскільки були готові -  хтось психологічно не витримав, хтось десь фізично не був готовий", - розповіла  старша тренерка зі спортивного орієнтування ДЮСШ №6, Ольга Косів.

"Приїхали, я зайняв перше місце якимось чудом. Я думав, що займу десь перше, друге і перше. Суперники були досить легкі. На подовженій був великий кілометраж - 5 км. І було багато гірок", - зазначив абсолютний чемпіон України (Ч-14), Єгор Рожко.

Наступний великий старт на спортсменів чекає в серпні у Харкові. Там відбудеться ще один чемпіонат України.  

 

Читайте також
Українські легкоатлети здобули ще дві нагороди на Паралімпійських іграх у Токіо (фото) Українські легкоатлети здобули ще дві нагороди на Паралімпійських іграх у Токіо (фото)
В України вже 11 медалей Паралімпіади-2020: одне "золото", сім срібних нагород та три бронзові.
Україна виграла на Паралімпіаді у Токіо 56 медалей: велогонщик Дементьєв виборов "срібло" Україна виграла на Паралімпіаді у Токіо 56 медалей: велогонщик Дементьєв виборов "срібло"
В активі паралімпійської збірної України вже 56 нагород - 12 золотих, 29 срібних і 15 бронзових. Дві із них вибороли бігунка Оксана Ботурчук та велогонщик Єгор Дементьєв.
Стрільба з лука: у Львові завершився чемпіонат України (відео) Стрільба з лука: у Львові завершився чемпіонат України (відео)
На цих змаганнях відбирали кандидатів у національну збірну, яка виступить на чемпіонаті світу у Вроцлаві через два місяці.
Loading...
Load next