Моргенштерн вдруге опинився у "чорному списку": репер запланував концерти в Україні (відео)

Моргенштерн вдруге опинився у "чорному списку": репер запланував концерти в Україні (відео)
Російського репера Моргенштерна повторно внесли до "чорного списку" Мінкульту. Тепер у переліку його ім'я фігурує двічі - Валєєв Алішер Тагірович та Моргенштерн Алішер Тагірович, аби діяти на випередження й уникнути правової колізії, якщо репер спробує перетнути кордон України.

Міністерство культури та інформаційної політики повторно внесло російського співака Алішера Моргенштерна до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. За останній рік російський реп виконавець вже вдруге опинився у "чорному списку" в Україні.

Ім’я співака у "чорному списку", опублікованому на сайті МКІП, фігурує двічі: Валєєв Алішер Тагірович (справжнє ім’я) із датою 29 квітня 2021 року, коли він був уперше включений до цього переліку, а також Моргенштерн Алішер Тагірович - від 15 вересня 2021 року. Вдруге у список репера внесли через те, що він сам нещодавно в інтерв'ю Дмитру Гордону заявляв, що має у паспорті вказане прізвище Моргенштерн.

Таким чином станом на сьогодні у переліку осіб, яких було внесено у "чорний список" значиться 205 імен.

Зокрема, Служба безпеки України заборонила проведення концертів російського музиканта в Україні на підставі висновків лінгвістичної експертизи: "Вона підтвердила, що в "творчості Моргенштерна" пропагується культ насильства й жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. Це створює передумови для конфліктних ситуацій щодо організаторів та учасників концерту за його участі".

Раніше репер планував знову приїхати в Україну із концертами. Концерти російського виконавця були заплановані на листопад і мали відбутись у трьох містах - у Києві, Запоріжжі й Харкові, інформація про продаж квитків була розміщена на сайті компанії-дистриб'ютора.

Нагадаємо, що наприкінці червня цього року російський реп-виконавець Алішер Валєєв (Моргенштерн) подав до ОАСК позов на Службу безпеки України через внесення його до списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці країни та заборону в’їзду на територію держави.

Згодом виконавець у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні й також через те, що він боїться сюди їхати, бо переживає за своє життя. Однак, згодом Моргештерн записав відео в полі із соняшниками й заявив, що нібито зараз він знаходиться на території України. Потім він, разом зі своєю нареченою якій репер нещодавно зробив пропозицію, їхали на авто по трасі.

 938
 
Читайте також
Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список" Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список"
Російський реп-виконавець Моргенштерн потрапив до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, через пропаганду насилля і наркотиків.
Гастролі російського репера Моргенштерна в Україні заборонені - СБУ Гастролі російського репера Моргенштерна в Україні заборонені - СБУ
Російський співак Моргенштерн входить до списку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці України, його творчість пропагує культ насильства та створює передумови конфліктних ситуацій на концертах.
Репер Моргештерн заявив, що попри заборону та "чорний список" приїхав в Україну (відео) Репер Моргештерн заявив, що попри заборону та "чорний список" приїхав в Україну (відео)
Моргештерн записав відео в полі із соняшниками й заявив, що нібито зараз він знаходиться на території України. Потім він, разом зі своєю нареченою якій репер нещодавно зробив пропозицію, їхали на авто по трасі.
Loading...
Load next