Паспортизація провалюється: українці на окупованих територіях відмовляються від паспортів рф

Паспортизація провалюється: українці на окупованих територіях відмовляються від паспортів рф
Невдачею обертаються й спроби загарбників у введенні рублів на українській території.

На тимчасово окупованих територіях росіяни вдаються до погроз аби прискорити введення рубля, й мають мізерні показники з паспортизації.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву, передає ПравдаТУТ News.

Таким чином, на півдні росіяни активно поширюють фейкові квитанції про сплату комунальних послуг в рублях. Але оскільки містяни розуміють юридичну нікчемність цих папірців, росіяни вдаються до погроз.

Зокрема в Херсоні окупанти зібрали голів ОСББ й пригрозили “профілактичними заходами”, якщо мешканці будинків не будуть здійснювати оплату в “інтересах рф”. 

Як зазначають у Центрі національного спротиву, результату такі зустрічі не дали. Тож попри намагання ворога — більшість розрахунків проходять в гривнях. Особливо це стосується приватного сектору.

Схожа ситуація в російських загарбників з паспортизацією. Попри те, що триває активна видача 10 тис. рублів в обмін на отримання паспорта окупанта, наразі червону макулатуру отримали близько 10 тис. мешканців окупованих Херсонської та Запорізької областей, тобто близько 1% дорослого населення.

Нагадаємо, окупанти відкрили в Запорізькій області рекрутинговий центр для колаборантів.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
"Зробимо все, аби  Україна припинила своє існування": у Росії нова істерика (відео) "Зробимо все, аби Україна припинила своє існування": у Росії нова істерика (відео)
Те, що Україна не забуває про анексію і порушує це питання, доводить Москву до істерики. Російський депутат Костянтин Затулін назвав Україну ворогом Росії та закликав робити все, щоб нашої країни не існувало.
На Луганщині спостерігається гострий дефіцит питної води На Луганщині спостерігається гострий дефіцит питної води
У низці населених пунктів Луганської області воду подають не частіше ніж один раз на два дні. В деяких же районах постачання відбувається лише раз на тиждень.
Loading...
Load next