У рф після оголошення мобілізації палять військкомати

У рф після оголошення мобілізації палять військкомати

Після оголошення російським президентом володимиром путіним часткової мобілізації у рф, у країні почалася нова хвиля підпалів військкоматів. Пише BBC Україна.

За три дні з'явилися повідомлення про спроби підпалів місцевих військкоматів щонайменше у шести російських регіонах. 

Так, у ніч проти 22 вересня невідомі підпалили будівлю, де розташований військкомат Ломоносівського району Ленінградської області. Також у ніч проти 22 вересня невідомі спробували підпалити військкомат на вулиці Леніна у місті Гай Оренбурзької області.

Уранці 22 вересня невідомі кинули пляшку із займистою сумішшю в будівлю військкомату в забайкальському селі Кира, але спалаху не сталося, повідомляє місцеве видання. 

Ще одна спроба підпалу військкомату сталася у Нижньому Новгороді. Причому, за оприлюдненими даними, це сталося ще ввечері 21 вересня, тобто того ж дня, коли путін оголосив про мобілізацію.

У п'ятницю, 23 вересня, судячи з повідомлень з російських регіонів, підпали продовжилися - за поширеними даними, невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно військкомату в Індустріальному районі Хабаровська. "Коктейль Молотова", за повідомленнями, кинули також у будівлю військкомату у місті Вільний Амурської області. 

Також у п'ятницю, 23 вересня, постраждала будівля військкомату в Костромі - невідомі залишили на ній напис із критикою оголошеної путіним мобілізації. На фото, яке опублікувало видання Kostroma News, видно, що на стіні військкомату написали: "Анус собі мобілізуй, пес! Не твоя особиста армія!", пише видання.

Ще у кількох випадках невідомі намагалися підпалити будинки міських адміністрацій.

Так, у ніч проти 22 вересня невідомі підпалили вхід до одного з корпусів міської адміністрації Тольятті. За повідомленнями, спалахнули вхідні двері й обшивка ґанку. Повідомлялося і про ще дві спроби підпалу. У першому випадку невідомий чоловік кинув дві пляшки із запальною сумішшю у вікно першого поверху мерії Камишина у Волгоградській області, але спалаху не сталося. А в алтайському селищі Целинний у ніч проти 23 вересня спалахнув Будинок культури, у якому розташована адміністрація сільради та офіс пошти росії. 

Нагадаємо, що путін підписав указ про часткову мобілізацію: основні тези з виступу очільника країни-агресора.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Loading...
Load next