В Україні зареєстрували петицію щодо заборони TikTok

В Україні зареєстрували петицію щодо заборони TikTok

На сайті президента з'явилась петиція про заборону в Україні соціальної мережі TikTok. Вона з’явилася на тлі заборон використання відеозастосунку для держслужбовців у деяких країнах Європи.

Авторка петиції Наталія Мирославівна Карасьова, зареєструвала відповідний документ 24 березня.

Так як зараз багато пропаганди йде через відео з Tik-Tok, пропоную закрити його повністю хоча б на період війни в Україні, — заявила Наталія Карасьова.

Станом на сьогодні, петиція зібрала понад 4495 голосів. Для того, щоб президент відреагував на неї, потрібно 25 тисяч підписів.

Також відомо, подібні петиції з’являлися і у 2022 році, і в 2021 році, проте вони не набирали достатньої кількості підписів.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Перевірка для Зеленського": петиція Кондратюка про заборону концертів артистів з РФ набрала 25 тисяч голосів (відео) "Перевірка для Зеленського": петиція Кондратюка про заборону концертів артистів з РФ набрала 25 тисяч голосів (відео)
Кондратюк вимагає заборонити виступи російських артистів в Україні до повернення Криму і відновлення контролю над східними кордонами країни.
Зізналась в любові до Росії: блогерка подала до суду на офіцера ЗСУ "Штірліца" (відео) Зізналась в любові до Росії: блогерка подала до суду на офіцера ЗСУ "Штірліца" (відео)
Дівчина стверджує, що інформація, яку поширює військовий, є "сфальсифікованою і помилковою". Окрім цього вона стверджувала, що ролик було сфальсифіковано, і назвала "Штірліца" ганьбою української армії. Онацька також повідомляла, що збирає документи для судового позову.
"Я зараз вийду і їх спалю": студентка з Сум погрожувала спалити українські прапори (відео) "Я зараз вийду і їх спалю": студентка з Сум погрожувала спалити українські прапори (відео)
Дівчина, яка публікувала провокаційні відео, навчається в Сумському державному університеті. Згодом вона видалила усі антиукраїнські відео та попросила вибачення за свої дії.
Loading...
Load next