В Одеській області держслужбовців викрили на привласненні мільйона гривень

В Одеській області держслужбовців викрили на привласненні мільйона гривень

Правоохоронці затримали колишню начальницю фінансової служби разом та її знайому, які разом провернули незаконну махінацію.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За даними відомства, на початку 2020 року, перебуваючи на посаді начальниці фінансової служби поліції Одеської області, жінка вирішила збільшити свої статки. Вона запропонувала підлеглій провернути махінацію. Пізніше спеціаліст відділу обійняла посаду завідувача одного із секторів фінансового управління.

Однак надалі завідувач сектору на роботі фактично не з’являлась і функціональні обов’язки не виконувала. При цьому їй безпідставно нараховувалась заробітна плата та премії. У результаті таких махінацій фігуранткам вдалось привласнити майже мільйон гривень державних коштів.

Махінації було виявлено у 2023 році. Жінку було звільнено з лав правоохоронних органів. Спільницям загрожує від 7 до 12 років тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, У Києві тимчасово заборонили стягувати плату за паркування

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
НАБУ затримало брата судді Вовка при отриманні хабаря НАБУ затримало брата судді Вовка при отриманні хабаря
Національне антикорупційне бюро України затримало при отриманні хабаря на суму 100 тисяч доларів, брата голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.
Loading...
Load next