Запрацював сайт українського застосунку "Мрія"

Запрацював сайт українського застосунку "Мрія"

В Україні запустили сайт застосунку для школярів, батьків і вчителів "Мрія". Він доступний двома мовами - українською та англійською.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

В української освітньої Мрії тепер є свій сайт. З деталями про проєкт, усією інформацією для дітей, батьків і вчителів, - написав міністр.

На сайті батьки можуть зокрема переглянути розклад уроків, усі оцінки та коментарі вчителів, пропуски, а також домашні завдання своїх дітей.

Школярі на сайті теж можуть переглянути розклад та оцінки, а також домашні завдання та нагадування про терміни їх виконання. Вчителям платформа допоможе у веденні журналів, виставленні оцінок та додаванні коментарів.

Розробники наголошують, що платформа "не зберігає на своїх серверах, не обробляє і не передає третім особам жодних персональних даних". Зазначається, що усі персональні дані зберігаються виключно в захищеному державному реєстрі Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, Організація американських держав приєдналася до комюніке Саміту миру

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Харчування для школярів: яким буде нове шкільне меню для українських дітей (відео) Харчування для школярів: яким буде нове шкільне меню для українських дітей (відео)
Безпечно, корисно та головне смачно. В Україні серйозно взялися напрацьовувати нове шкільне меню. До цього планують залучити професійних шеф-кухарів, організувавши конкурс. Мета одна – створити гідне харчування для школярів та дошкільнят.
Loading...
Load next