В Івано-Франківську розібрали завали після обстрілу рф

В Івано-Франківську розібрали завали після обстрілу рф

В Івано-Франківському університеті нафти і газу, який зруйнувала російська ракета, вцілів український герб.

Про це повідомив ректор університету Ігор Чудик.

Вцілілий герб у зруйнованому корпусі університету - це переконливий знак, що ми таки побудуємо енергетичний університет майбутнього і що все буде Україна, ‒ зазначив ректор.

Він додав, що перший шок від російської атаки в університеті минув. Наразі оцінені збитки та тривають термінові роботи з відновлення будівель університету.

Як повідомило ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, в місті рятувальники завершили розбір завалів після російського ракетного удару.

Рятувальники завершили розбір завалів та надання допомоги на місці ракетного удару, – заявили у ДСНС.

Рятувальники надали допомогу з облаштування пошкоджених віконних, дверних прорізів та вивезення будівельного сміття з території навчального закладу. Зазначається, що з території університету вивезли майже 80 т будівельного сміття.

Нагадаємо, Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя
Нещодавно український відеоблогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом "Івангай", дав інтерв'ю відомому російському журналісту Юрію Дудю. Однак, він вирізав важливий меседж, де блогер розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-української війни.
Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України
Папа Римський Франциск із тривогою слідкує за усіма подіями, які відбуваються на Донбасі і закликає запобігти ескалації насильства в Україні, з боку Російської Федерації.
Loading...
Load next