Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту та попередив про зменшення уваги до цієї трагедії

Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту та попередив про зменшення уваги до цієї трагедії
Володимир Зеленський висловив стурбованість тим, що з часом пам’ять про Голокост втрачає силу

Президент Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту та наголосив, що пам’ять про цю трагедію з часом втрачає силу. Він також запевнив, що зло, яке прагне знищити цілих народів, досі існує у світі.

Про це глава Української держави написав у Телеграмі.

«27 січня світ вшановує памʼять жертв Голокосту. Це було цілеспрямоване намагання нацистів стерти цілий народ – убити всіх його людей, знищити все, що нагадувало про євреїв. Шість мільйонів жертв. Злочин Голокосту ніколи не має повторитись. Але поступово, на жаль, памʼять про Голокост стає слабшою. І зло, яке намагається знищувати життя цілих народів, досі залишається у світі», - йдеться у дописі.

Напередодні Президент України разом з представниками дипломатичного корпусу, рабинами та політичними діячами вшанували пам’ять мільйонів людей, убитих під час Голокосту – чоловіків, жінок, дорослих і дітей.

«Ми всі маємо боротися заради життя й не забувати, що байдужість – це добриво для зла. Ми повинні долати ненависть, яка породжує знущання і вбивства. Ми повинні не допускати безпамʼятства. І це місія кожного – робити все, щоб зло не перемогло», - сказав глава держави.

27 січня, в понеділок, українці та світова спільнота вшановують пам’ять жертв Голокосту. Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначають щорічно, був установлений рішенням Генеральної асамблеї ООН 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7).

Нагадаємо, Експерт оцінив чисельність населення України: за рік скорочення склало до 800 тисяч

Анастасія Князєва -  pravdatutnews.com

Читайте також
27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
Схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв…
Голокост в Україні: історія трагедії Голокост в Україні: історія трагедії
На українських землях під час Другої світової війни загинули тисячі євреїв, які стали жертвами масових розстрілів, депортацій і концтаборів
80-річчя трагедії Бабиного Яру: як в Україні вшановують пам'ять загиблих (відео) 80-річчя трагедії Бабиного Яру: як в Україні вшановують пам'ять загиблих (відео)
Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем жорстокого злочину та масових розстрілів невинних людей. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Щороку у ці криваві дні в історії, Україна вшановує пам’ять розстріляних людей, які стали жертвами нацистського режиму.
Loading...
Load next