"Я вже вдруге тікаю зі свого дому": український тенісист через війну втратив близьку людину

"Я вже вдруге тікаю зі свого дому": український тенісист через війну втратив близьку людину

18-річний український тенісист В'ячеслав Бєлінський розповів, як його торкнулося військове вторгнення російської армії. Про це пише Великий теніс України.

Ті, хто зі мною знайомий, вони знають, що я з Донецька. Так виходить, що я вже вдруге тікаю зі свого дому. Я пережив те пекло, коли мені було 11 років. Я застав той час, коли бачив трупи на вулиці, зі своєю сестрою ховався під ліжком від цього страху.

А зараз із Києва я поїхав за один день до війни. Це все для мене кошмарно. Я втратив через війну близьку людину для себе. Свого дідуся. Війна – це страшно для мене з багатьох особистих причин.

Наразі діти в Україні не можуть тренуватися. Якісь бази ще працюють, але той самий Ірпінь, де я тренувався, там уже, як я побачив і як друзі сказали, корти ще є, але стан далекий від ігрового. Війна для будь-якої людини, яка знаходиться в нашій країні, - це правда жах і кошмар. Я сподіваюся, що все закінчиться і лише на нашу користь. У моєму місті, де я народився, війна триває вже 8 років. Вдруге тікати з дому це вже несправедливо, мені здається.

У Києві я живу у Солом'янському районі. У самому районі було безліч виродків, які бігали малювали мітки. На метро Берестейська було спекотно. З моїх вікон було чути постріли. Мама та моя дівчина говорили, що все було чути, спокійного життя не було, – розповів Бєлінський.

Нагадаємо, раніше колишній футболіст «Динамо» та «Дніпра» отримав контузію.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next