Розлючений чоловік розгромив сокирою каси, вітрини та товар в одному із продуктових магазинів у Маріуполі. Погром він влаштував ніби то через те, що в цьому супермаркеті його дружині зробили зауваження щодо захисної маски.
Виявилось, що організаторами злочинної групи були українці, які мали подвійне громадянство. Зокрема учасникам банди вдалось вкрасти із банківських сейфів України понад 30 мільйонів доларів.
Чоловіки займались незаконним виробництвом, виготовленням, пересилання й збут наркотичних засобів. Кожен з наркозбувачів відповідав за свій напрямок роботи: постачання товару, його розповсюдження та відправку клієнтам.
Жінку, яка п'яною написала неправдиву заяву у поліцію про зґвалтування, засудили на рік умовно. Зокрема Кам'янко-Бузький районний суд Львівської області визнав жительку Радехова винною в наданні неправдивих свідчень.
Сьогодні, 22 квітня, у Львові пів на третю ночі, екіпаж патрулюючи вулицею Володимира Великого, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги побачили перевернутий автомобіль Mercedes-Benz.
Сьогодні, 21 квітня, у Печерському районі Києва на вулиці Залізничне шосе чоловік обстріляв із пістолета бригаду комунальників, які ремонтували дорогу. Внаслідок стрілянини було поранено одного робітника.