Запорізька АЕС відновила роботу 4-го енергоблоку після усунення несправності

Запорізька АЕС відновила роботу 4-го енергоблоку після усунення несправності
Сумарна потужність генераторів ЗАЕС становить 5 765 мегават.

Запорізька атомна електростанція повідомила про відновлення роботи енергоблоку №4. За повідомленням, його запустили в роботу напередодні увечері.

О 22 годині 43 хвилині енергоблок №4 Запорізької АЕС після усунення газової нещільності турбогенератора підключено до енергомережі. В даний час в роботі знаходяться шість енергоблоків Запорізької АЕС, – йдеться в повідомленні.

Сумарна потужність генераторів ЗАЕС становить 5 765 мегават.

За даними національної енергетичної компанії «Енергоатом», зараз вона працює 14 енергоблоками з 15-ти наявних.

Енергоблок №4 Запорізької атомної електростанції вимкнули 25 січня для усунення газової нещільності турбогенератора.

Нагадаємо, що "Гроші пішли, продані, спи***ні": "Схеми" оприлюднили розмови призначеного за Зеленського керівника підприємства "Енергоатома" про зрив запуску об'єкта в Чорнобилі. За даними журналістів, 28 грудня 2020 року у Києві відбулася нарада в офісі компанії "Атомпроектінжиніринг" - відокремленого підрозділу державної компанії НАЕК "Енергоатом", яка є оператором усіх українських атомних електростанцій.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

Читайте також
Електростанція ДТЕК Ахметова загрожує енергосистемі України — СБУ Електростанція ДТЕК Ахметова загрожує енергосистемі України — СБУ
Запорізька ТЕС, що входить в структуру холдингу ДТЕК Ріната Ахметова, порушує законодавство в сфері виробництва електроенергії, це може дестабілізувати енергетичну систему України. 
Loading...
Load next