Цьогоріч на соцвиплати спрямовано ₴408 мільярдів - Мінфін

Цьогоріч на соцвиплати спрямовано ₴408 мільярдів - Мінфін

Упродовж десяти місяців 2023 року на соціальні виплати з державного бюджету спрямовано 407,9 млрд грн, із них 249,2 млрд грн - на пенсійні виплати.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

У січні ‒ листопаді 2023 року із держбюджету на соцвиплати було спрямовано 407,9 млрд грн, зокрема у листопаді – 36,7 млрд гривень, - йдеться в повідомленні.

За інформацією Мінфіну, за 11 місяців 2023 року спрямовано 249,2 млрд грн на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, 93,8 млрд грн - на соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини, 39,8 млрд грн – на підтримку малозабезпечених сімей та надання пільг і житлових субсидій громадянам, 22,2 млрд грн – на соціальний захист дітей та сім’ї, 2,7 млрд грн – на соціальний захист осіб з інвалідністю та 0,2 млрд грн – на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги.

Важливо відзначити, що в цьому році за рахунок міжнародних партнерів 100 % профінансовано пенсії, житлові субсидії, надано допомогу дітям і малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за донорські кошти, які посилюють спроможність держбюджету щодо забезпечення соціальних видатків. Продовжуємо і надалі надавати повну та цілеспрямовану підтримку тим, хто найбільше цього потребує, та забезпечувати соціальний захист наших громадян, ‒ прокоментував заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Нагадаємо, В США заборонили президенту оголошувати про вихід країни з НАТО

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна виплатить пенсії жителям Донбасу Україна виплатить пенсії жителям Донбасу
Новий порядок дозволить отримати невиплачені пенсії у разі смерті пенсіонера.
Loading...
Load next