Росія має в арсеналі дуже багато бомб вагою 1,5 тонни - Повітряні сили

Росія має в арсеналі дуже багато бомб вагою 1,5 тонни - Повітряні сили

Російська Федерація має на озброєнні дуже багато потужних 1500-кілограмових бомб, якими намагається виснажити українську систему ППО.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Це надзвичайно потужна зброя – 1500 кг достатньо, аби скласти повністю 9-поверховий панельний будинок чи стару «хрущовку». Звичайно, що таких бомб у Росії надзвичайно багато, і те, що вони їх використовують, вони намагаються виснажити нашу систему ППО. Основна наша задача зараз – це боротись безпосередньо з носіями, які саме застосовують ці бомби, а саме літаки Су-34 і Су-35. Звісно, що це досить непроста задача, однак ми показали, що можемо виконувати зараз і такі надскладні операції, - заявив Євлаш.

Водночас він наголосив, що Україна потребує більше західних систем захисту.

Нам потрібно більше західних систем. На жаль, ми зараз не можемо виробляти їх самостійно. Тому в цьому питанні покладаємось на наших партнерів і дуже дякуємо їм за підтримку, - додав речник.

Відповідаючи на питання щодо обстрілів України крилатими ракетами «Калібр», Євлаш зауважив, що це досить серйозна точна зброя.

Звісно, що ця зброя має досить потужний ефект, у тому числі вона залишається досить точною. Наші підрозділи ППО вже неодноразово доводили, і досить часто ми збивали 100 із 100% саме крилатих ракет типу "Калібр". Звичайно, дальність їх досить висока і дозволяє покривати майже всю територію України. І застосовуємо ми проти цього різні сили і засоби, у тому числі підрозділи РЕБ, які досить вправно дозволяють боротися і збивати ці ракети з курсу, - наголосив речник.

Він додав, що для збиття великої кількості ракет необхідна і велика кількість систем ППО, на які так очікує Україна. Крім того, Євлаш підтвердив, що наразі збивати російську гіперзвукову протикорабельну ракету «Циркон» може лише комплекс Patriot, який неодноразово доводив свою ефективність.

Нагадаємо, Працювала у дитсадку і коригувала ракетні удари по Харкову: СБУ затримала зрадницю

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Неспокійна ніч: над Одесою ППО збили ракети окупантів Неспокійна ніч: над Одесою ППО збили ракети окупантів
У деяких районах міста пожежа.
Над кількома областями України ППО збила чотири ворожі ракети Над кількома областями України ППО збила чотири ворожі ракети
Йдеться про Волинську, Рівненську та Дніпропетровську області.
Loading...
Load next