Львівщина отримає 21 600 доз із нової партії вакцини «Astra Zeneca»

Львівщина отримає 21 600 доз із нової партії вакцини «Astra Zeneca»
З нової партії вакцини «Astra Zeneca» виробництва Південної Кореї, що прибула сьогодні в Україну, Львівщина отримає 21 600 доз.

Про це сьогодні, 23 квітня, під час брифінгу повідомив  директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Також за його словами, Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показників.

- Спостерігаємо зменшення кількості госпіталізованих: менше 60 осіб на 100 тис. населення. Але попри те, що кількість хворих об’єктивно зменшується, стан вже госпіталізованих пацієнтів залишається важким. Переважно це особи молодого віку, без супутніх патологій, усі - кисневозалежні. На даний час  ліжкова мережа для хворих на ковід на Львівщині не змінилася – включає 4775 ліжок, 90% з яких забезпечені подачею кисню, - розповів Орест Чемерис.

Він також зазначив, що по показниках, за якими визначається рівень епідситуації на певній території, станом на сьогодні два з трьох показників (а саме – кількість госпіталізованих протягом останніх семи днів (60%), та кількість пацієнтів на ліжках, забезпечених киснем (63,7%)), перебувають на межі норми, адже критичний показник – це 65%. Таким чином Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показників.

- Проте всі ми бачимо високу динаміку щоденних нових випадків захворювання, тому маємо дотримуватися правил карантину, особливо в період великодніх свят. Потрібно носити маску, уникати місць масових скупчень людей і пам’ятати, що якщо ми хочемо святкувати Великдень, то повинні обмежити себе в спілкуванні, щоб не наражати і себе, і своїх близьких на небезпеку. Якщо ми хочемо бути здоровими – маємо бути відповідальними, - зазначив Орест Чемерис.

Читайте також
Вакцинація від COVID-19 на Львівщині: правда та міфи про щеплення (відео) Вакцинація від COVID-19 на Львівщині: правда та міфи про щеплення (відео)
Через збільшення показників захворювання на коронавірус, прогнозують, що певні регіони будуть віднесені до іншого рівня епідбезпеки. Першу дозу вакцини у Львівській області отримало 17.1% населення, а другу - 13%.
У Львівській області готуються до третього етапу вакцинації від Covid
У Львові та області проводиться підготовка вже до третього етапу вакцинації від коронавірусної інфекції. Усі охочі вакцинуватись вже зараз можуть записатись на вакцинацію.
Стало відомо, у скількох мешканців Львівщини виявили побічні реакції на щеплення від COVID-19 Стало відомо, у скількох мешканців Львівщини виявили побічні реакції на щеплення від COVID-19
У всіх щеплених у Львівській області, яких станом на п'ятницю становить майже 40 000, офіційно зареєстровано 0,002 % побічних реакцій.
Loading...
Load next