Львівські поліцейські виписали 651 штраф за паркування на місцях для людей з інвалідністю (відео)

І це лише за пів року.
Стоянка не для всіх: за паркування на місцях для людей з інвалідністю львівські копи винесли 651 постанову. І це лише за пів року. Про це повідомили у патрульній поліції Львівщини.
Нагадаємо, на кермувальників, які без законних підстав зупинилися під відповідним дорожнім знаком і табличкою «Особи з інвалідністю», або ж які не перевозять таких людей, повинні будуть сплатити штраф – від 1020 до 1700 грн.
Якщо ж порушника на місці немає, його автомобіль евакуюють на арештмайданчик. До слова, повторна стоянка на місці для інвалідів може обійтися горе-водієві у понад 2 з половиною тисяч грн. А от незаконне використання значка «інвалід за кермом» карається штрафом до 2700 грн.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Діти викрадають ковпачки з ніпелів автомобільних коліс. Таким чином "хизуються" перед однолітками кількістю поцупленого.

Місяць дії нових штрафів минув. 17 березня Верховна Рада посилила відповідальність за порушення низки ПДР. Відтак, суми стягнень для керманичів зросли не на жарт.

24-річного львів'янина у стані сп'яніння за кілька років зупиняли 22 рази. За кермо Іван Панас не сяде найближчі 100 років.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

З 22 по 24 жовтня очікується низька сонячна активність, що спричинить слабкі магнітні бурі.

Якщо ваш улюбленець раніше уникав спільного сну, а тепер постійно лягає поруч, варто придивитися до його поведінки уважніше.
Loading...
Load next