Без затримок: Шмигаль повідомив, що виплата "тисячі Зеленського" почнеться вчасно

Без затримок: Шмигаль повідомив, що виплата "тисячі Зеленського" почнеться вчасно
Президент України Володимир Зеленський заявив, що кожен українець, який отримав дві вакцини від Covid-19, зможе отримати 1 тисячу гривень на спорт, подорожі та відвідування культурних закладів.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабінет Міністрів зробив все необхідне, щоб нарахування виплат повністю вакцинованим громадянам почалося вчасно. Про це він написав у Facebook.

Із 19 грудня... стартує програма підтримки з виплати 1000 грн повністю вакцинованим особам. Цього тижня уряд ухвалив всі необхідні рішення, щоб програма запрацювала вчасно. На першому етапі проект буде доступний для українців у застосунку "Дія". Подати заявку можна буде в кілька кліків за наявності зеленого сертифіката, — повідомив Шмигаль.

Він зазначив, що для отримання виплат потрібно оформити віртуальну картку в одному з банків-партнерів на вибір. 

Цей процес абсолютно безкоштовний. Після нарахування 1000 грн кошти можна буде використовувати на певний перелік послуг, таким чином підтримавши бізнес, який найбільше постраждав від негативних наслідків пандемії, - наголосив прем'єр.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський підписав закон Про внесення змін до Закону Про держбюджет-2021 (законопроект №6297), яким виділяється 8 млрд грн на надання допомоги в рамках програми "е-підтримка".

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
"Тисячу Зеленського" цього року зможуть отримати 8 млн українців: буде діяти близько ста офлайн пунктів видачі коштів "Тисячу Зеленського" цього року зможуть отримати 8 млн українців: буде діяти близько ста офлайн пунктів видачі коштів
Допомогу також надаватимуть близько ста офлайн пунктів підтримки "Дія".
Світовий банк виділив Україні 300 млн євро на енергоефективність і підтримку реформ Світовий банк виділив Україні 300 млн євро на енергоефективність і підтримку реформ
До цього 11 грудня Світовий банк виділив Україні 150 мільйонів доларів на боротьбу з COVID.
Loading...
Load next